NEDEN www.i-gunler.CoM ?
Türkiye’nin en populer sosyal hayat ve eğlence rehberi www.i-gunler.com’un kuruluşunuzu/kurumunuzu geliştirmek ve büyütmeye nasıl katkıda bulunacağını keşfedin.

Mekan (restaurant, bar, cafe, klüp) sahipleri ve organizatörler verdikleri hizmeti sanal ortama taşıyarak en ileri ve hızlı pazar olan internette, internet kullanıcılarının evlerine, ofislerine mekanlarını, organizasyonlarını taşımak isteyen kurum ve kuruluşlara hizmet verir. Kurum/Kuruluşunuzun internet üzerinden milyonlara ulaşması 1-2-3 kadar kolay.

Müşterilerinizin size kolay ulaşmasını istemez misiniz?
O zaman durmayın.

Üyeliginiz sayesinde müşterileriniz sitemizden telefon numaranızı bulabilir,
web sitenizi ziyaret edebilir, email atabilir hatta rezervasyon yaptırabilir. www.i-gunler.com ‘un kuvvetli teknik desteği sayesinde menulerinizi ve bilgilerinizi anında güncelleyebilir önemli günlerinizi müşterilerinize duyarabilirsiniz.
Vakit nakittir

Her hangi bir etkinliğinizi normal bir ortamda duyurmak için zaman ve para(kart, broşür, katalog ve reklam) gerekmektedir. Oysa internet ortamında olmak günün 24 saati, haftanın 7 günü müşterilerinize ulaşma imkanı olması demektir. www.i-gunler.com sayesinde günün her dakikası online olacağınız gibi istediğiniz müşteri kitlesine de anında ulaşma fırtası bulacaksınız. 

Yeni Müşteriler edinin

Internet üzerinde yanlız web sitenizin bulunması yeterli değildir. Önemli olan web sitenizin internet kullancılarına ulaştırmaktır. www.i-gunler.com ‘da bu noktada devreye girer. Her gün büyüyen genişkullanıcı yelpazesi sayesinde, kurum ve kuruluşların her türlü etkinlik, aktivite ve güncellemesini kullancilarına anında ulaştırma imkanına sahiptir.