Üye Ol · Giriş Yap · i-PUAN Takip Et

Sıkça Sorulan Sorular
iP (i-Puan) nedir ?
i-puan, i-gunler.com kullanıcılarının siteyi kullanırken aynı zamanda kazandıkları puanlara verilen isimdir. Bu puanlar ile i-puan bölümündeki hediyelerden istediklerini alabilirler. Üye login olduktan sonra her hareketinde puan kazanmaya başlar ve bu puanları istediği zaman hediye almak için kullanır. Ayrıca i-gunler’de üyelik ücretsizdir.

Bu i-puanı nasıl kazanabilirim, puanlarımı nasıl artırabilirim ?
Sizin özel birşey yapmanıza gerek yok login olduktan sonra yaptığınız her aktivite yada harekette puanlarınız  artacaktır. Yorum yapmak, sitede sörf, arkadaş daveti , mesajlaşma bunların hepsi size puan kazandırır.  Puan sayfanıza döndüğünüzde na kadar kazandığınızı rahatlıkla görebilirsiniz.

Üyelik Bilgilerini Doğru Girmem Neden Önemli ?
Çünkü sitemizdeki ücretsiz hediyelerden birini aldiginiz takdirde, sizinle telefon veya mail aracılığıyla iletişime geçilecek ve hediyeniz adresinize gönderilecek yada ofisimizden almanız istenecektir . Yanlış bilgi girilmesi aldığınız hediye hakkınızı kaybetmenize sebep olabilecektir.

i-Puanımı Nasıl Artırabilirim ?
i-gunler.com'da yaptığınız her aktivite karşılığında belli bir miktar puan kazanıyorsunuz, ama bazı aktivitelerin puanı daha yüksek, bunu size e-bültenlerimizde haftanın fırsatı olarak bildireceğiz.

i-Puanımı Nasıl Harcarım ?
Hediye listesindeki puanınız yeten ürünlerin hepsini alabilme hakkına sahipsiniz. Sizinle aynı yada sizden daha yüksek i-Puana sahip üyelerin de bu hediyeyi sizden once alma şansı vardır. Bu yüzden hediye sepetinin sık sık kontrol edilmesi tavsiye edilir.

Hediyeyi nasıl alabilirim ?
i-Puanınızın yettiği hediyeyi my i-gunler bölmünden i-puan sekmesini tılayıp, hediyeler kısmında puanınızın yettiği hediyeyi seçip hemen al buttonuna basmanız yeterlidir. Site yetkilileri tarafından telefon yada mail ile sizle iletişime geçilerekdetaylar hakkında size bilgi verilecektir, bu sebepten üyelik formundaki bilgilerinizi doğru girmeniz çok önemlidir. Eksik veya yanlış bilgi girdiğiniz takdirde hediyeyi kazanmış olsanız bile size ulaşılamayacaktır.

Hediyelerin teslimi nasıl olacak ?
Sitede kazananların ilanını takip eden 1 hafta içinde, ödüller kazananların adreslerine kargo ile gönderilecek veya ofisimizden almaları istenecektir. Kargo ile gönderi karşı ödemeli oladuğundan, lütfen hediyeyi alırken yorum kısmında kargo istediğinize dair not düşünüz.

Teslim edilemeyen veya alınamayan hediyeler üzerinde üyeler hak iddia edemezler ve herhangi bir talepte bulunamazlar.

Kazanılan hediyeler bir başkasına devredilemez ve paraya çevrilemez. Hediyelerin tevdi ve teslimiyle ilgili masraflar üyeye aittir.

Kazandığım Hediyeler için limit var mı ?
Hayır böyle bir limit yok i-Puanınızı istediğiniz gibi harcama özgürlüğüne sahipsiniz.

I-puanı göremiyorum, button çalışmıyor ?
Puan kazanmaya ve bu bölümden yararlanmaya profil yüzdeniz %50 olduğunda başlarsınız, daha düşük profiler bu bölümü kullanamaz. Önerimiz profilinize resim eklemeniz yada bazı bilgileri doldurmanızdır.

Şartnamenin kabulü nedir ?
i-gunler.com sitesinde yer alan i-Puan sistemini kullanan üyeler "Üyelik Hüküm ve Şartları "nı okumuş ve tüm hüküm ve sonuçlarını kabul etmiş sayılırlar.

i-gunler.com sitesinde yer alan i-puan sistemi , Milli Piyango İdaresi'nce düzenlenen yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.


Sarı Sayfalar
İstanbul
Ankara
İzmir
Istanbul Sarı Sayfalar
Etkinlikler
İstanbul
Ankara
İzmir
İçerik Ekle
Mekan Ekle
Etkinlik Ekle
İlan Ekle
İndirim Ekle
Takip Et
Facebook
Twitter
YouTube
Yardım
İletişim
Sitemize Reklam Verin
Müşteri Kontrol Paneli
Diğer Başlıklar
Yaylagul Multi Medya
Email Marketing
Gizlilik Sözleşmesi
Privacy Policy
Turkey Guide
Turkei
Secret Age
Yaylagül Multimedya Ltd. Büyükdere cd. Bentek İş Merkezi Kat: 5 No: 47 D: 501/502 Mecidiyeköy / İstanbul Telefon : Fax