Üye Ol · Giriş Yap · i-PUAN Takip Et

İlk yorum: Ceyhun M.

PROFESYONEL MASAJ

4 yıldız (1) Yorum
büyükder cadesi kasap sok aslan apt.no:11 şişli esentepe - şişli/esentepe
Tel:(212 - 266 0222)
Fax:( - )


Kategori: Masaj salonlari
yorum ekle beğen iletişim kur
haberdar et twitter paylaş facebook paylaş
·         ERKEKLEREDE CİLT BAKIMI ŞART Erkelerin cilt bakımı sadece traş ve traş sonrası kolonya sürmek değil. Erkeklerde ciltlerine önem vermeye başladılar. Erkeklerin cildi kadınlara oranla daha yağlıdır. Bu sebeple onlarda sivilce ve siyah nokta problemi daha sık görülür. Erkeklerin cildi daha yağlı olduğu için cilt kırışıklıkları onlarda daha geç görülür. Ancak oluşan kırışıklıklar daha derindir. Bunun bilincinde olan erkekler, cilt tiplerini belirleyip ona göre cilt bakım ürünleri kullanmaya başladılar. Cilt Bakımı Şart
Daha önceleri erkeklerin bakımı sadece traş ve sabunla sınırlıydı. Oysa kadınlar gibi erkeklerinde özellikle traş sonrası bakıma ihtiyaçları var. Çünkü traş, yüzdeki yağ parçacıklarının doğal olmayan yollarla atılmasına yol açıyor. Bu kaybı karşılamak zorunda kalan cilt, üst tabakasındaki hücre yenileme işlemini yüzde 30 düzeyinde artırıyor. Bu artışla yenilenen hücreler de dış unsurlara karşı daha hassaslaşıyor. Aynı zamanda su kaybına da yol açan hücre yenileme, cildin gerilmesine ve ciltteki kesiklerin mikrop kapma riskini de artırıyor. Eskiden kalma yüksek alkol içeren maddeleri traş sonrasında uygulama geleneği ise, cildin dış tabakasının sertleşmesine ve tahriş olmasına yol açıyor.
Erkekler, ciltlerinin traş sonrası kaybettiği koruyucu yağ ve suyu kazanarak canlanması için losyon ve jelleri tercih edebilirler. Traş Sonrası Önemli
Bir çok kozmetik firması, erkeklerin traşını daha zevkli hale getirmek için seçenekler sunuyor: Köpük, krem ve jel. Sakal üzerindeki yağlı tabakayı yok edip su ile bütünleşmesini sağlayan ve sakalı yumuşatıp traşa hazır hale getiren bu ürünler, içindeki kayganlaştırıcılar sayesinde trajı kolay hale getiriyor. Tabii işlemler bununla sınırlı kalmıyor. Cildin kaybettiği nemi geri kazanmak için de ürünler var.
Üye
Arkadaş 2
Yorum 134
4 yıldız 04-03-2011
nsan vücudu hareket üzerine kurulu olduğuna göre; Dünyada teknoloji geliştikce insanlar hareketsiz bir yaşama yönlendirilmektedirler. İnsan olarak şekilsiz, hareketsiz şişman bir toplum olma noktasına gelinmektedir, Bizde sağlıklı ve zinde, kilolardan arındırılmış ve uzaklaşmış bir yaşam sunma yolunda uğraş ve çalışmaktayız, Ahlaklı kültürlü sağlıklı sorunlardan arındırılmış bir toplum yolunda iyi bir enerji, stresden uzak gerginliği azalmış sinir ve dolaşım sisteminin çalışması yolunda 7 den 70 yaş arası her insana hizmet verme yolunda prensip edindik.


Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil · Rapor Et
İlk yorumu siz yapın !!

PROFESYONEL MASAJ, İstanbul - Geniş Açı Harita»
Mekan Resimleri
Resim Yok
Sizden Gelenler
Resim Yok
Resim Ekle

Bu mekana yorum yapan kullanıcılar
aşağıdaki diğer mekanlarada yorum yaptılar.Sarı Sayfalar
İstanbul
Ankara
İzmir
Istanbul Sarı Sayfalar
Etkinlikler
İstanbul
Ankara
İzmir
İçerik Ekle
Mekan Ekle
Etkinlik Ekle
İlan Ekle
İndirim Ekle
Takip Et
Facebook
Twitter
YouTube
Yardım
İletişim
Sitemize Reklam Verin
Müşteri Kontrol Paneli
Diğer Başlıklar
Yaylagul Multi Medya
Email Marketing
Gizlilik Sözleşmesi
Privacy Policy
Turkey Guide
Turkei
Secret Age
Yaylagül Multimedya Ltd. Büyükdere cd. Bentek İş Merkezi Kat: 5 No: 47 D: 501/502 Mecidiyeköy / İstanbul Telefon : Fax