Üye Ol · Giriş Yap · i-PUAN Takip Et

İlk yorum: ajun

Mirror Restaurant

5 yıldız (3) Yorum
Dördüncü Levent İş Bankası Kuleleri 3. kule Giriş kat
Tel:(212 - 283 63 67/ 283 - 86 92)
Fax:(212 - 283 94 85)
http://www.mirrorbistro.com

Kategori: Bar,İtalyan Mutfağı
yorum ekle beğen iletişim kur
haberdar et twitter paylaş facebook paylaş
İş bankası 3.kule girişinde bulunan Mırror adlı Restaurant & Bar öğlenleri iş dünyasının üst düzey yöneticilerini akşamları ise sosyetenin renkli isimlerini buluşturmaya devam ediyor.

Dekorasyonunu Mustafa Toner’in yaptığı bu mekan gerçek Newyorker Bistro – Bar havasında modern minimalist bir dekoru içermekte. Girişte solda büyük bir bar ve (etrafında lounge) arkasında 100 kişilik bistro bölümü mekana iyi bir sinerji vermiş. Havalandırma ve aydınlatma alışılmışın dışında gerçekten American vari bir sistemle hazırlanmış. Tavan yüksekliği ve yan camlar dekorasyona ayrı bir özellik katmıştır.

İtalyan ağırlıklı karışık dünya mutfağı ile hizmet veren mekanın mutfak şefliğini Mithat Morkoç yapmakta. Mirror zengin menüsünde neredeyse yok yok ama “Asya usulü somon balığı” , “Somon füme ruloları “, “Ispanaklı ravyoli”, “Mirror usulü bonfile”, “Deniz mahsulleri salata”, “Dört peynirli risotto”, “Pizza çeşitleriyle” müşterilerin favorileri arasında. Tatlılarda ise “ Çikolatalı sufle ” gerçekten tadılmaya değer.Ayrıca yerli ve yabancı şaraplardan oluşan zengin bir mönüye sahip olan Mirror Restaurantta öğlen kişi başı 25 – 30 Yeni Türk Lirası arası, akşam üstü barında ortalama fiyat 25 Yeni Türk Lirası, akşam yemeğinde ise 35 – 40 Yeni Türk Lirası arası değişmekte.

Mekanda akşam üzeri 16:00 – 20:00 saatleri ve akşam yemeği sonrası chill – out, cozy, groove, acid caz ve beach house şeklinde müzük yapılmakta.

Mekanda rahmetli üstad “Tuğrul Şavkay” tarafından yemek, şarap, konyak ve puro üzerine eğitim alan profesyonel bir ekip bulunmakta ve kaliteli servis göze çarpmakta. Mekanın şefliğini Murat Işık yapmakta.

Üye
Arkadaş 8
Yorum 338
4 yıldız 21-11-2012
Mekanın favori yemekleri arasında; roka parmesanlı bonfile, Asya usülü somon balığı, somon füme ruloları, ıspanaklı ravioli, piliç toskana, levrek fileto, mirror Usulü Bonfile’nin yanı sıra pizza çeşitleri, ev yapımı makarnalar, salata çeşitleri ve risottolar yer alıyor. Yerli ve yabancı şaraplardan oluşan zengin menüsüyle dikkat çeken mekanın, tatlı menüsünde ise çikolatalı sufle, elmalı pay, krem brule ve mevsim meyvelerinden yapılan meyve salatası tercih edilebilir. Kokteyl, iş toplantıları ve davet ve özel organizasyonlar için 130 oturum – 400 kişi kokteyl düzeninde değişik menü seçenekleri ile gruplara servis veriliyor. DJ Kaan’in canlı performansı ile chill out, groove , acid jazz ve house müzik türlerinin çaldığı mekan hergün 11.00 – 02.00 arası hizmet veriyor.


Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil · Rapor Et
Üye
Arkadaş 5
Yorum 283
5 yıldız 18-05-2012
çok güzel bir restoran faakat kulelerde olması biraz deavanataj daha güzel bir yere açılabilirdi.... manzarası muhteşemdi. herşey çoık güzeldi. elit bir kesme hitap ediyor fakat her zaman gidilebilecek bir yer değil malesef...


Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil · Rapor Et
Elit Üye
Arkadaş 5
Yorum 531
5 yıldız 02-07-2010
tabııkıı bıır cuneyt kurt klasııgıı cok şşıık cok ııyıı bıır mekandıır.klup hayatıının eskıı dıısjokeylerıınden cuneytıın mekanıı.


Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil · Rapor Et
Elit Üye
5 Arkadaş
531 Yorum
Istanbul
5 yıldız 02-07-2010
tabııkıı bıır cuneyt kurt klasııgıı cok şşıık cok ııyıı bıır mekandıır.klup hayatıının eskıı dıısjokeylerıınden cuneytıın mekanıı.


Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil


Mirror Restaurant, İstanbul - Geniş Açı Harita»
Mekan Resimleri
Resim Yok
Sizden Gelenler
Resim Ekle

Bu mekana yorum yapan kullanıcılar
aşağıdaki diğer mekanlarada yorum yaptılar.


· Samare Restaurant
· Sortie
· Abdulcabbar
· Redroom
· Cahide On5

Sarı Sayfalar
İstanbul
Ankara
İzmir
Istanbul Sarı Sayfalar
Etkinlikler
İstanbul
Ankara
İzmir
İçerik Ekle
Mekan Ekle
Etkinlik Ekle
İlan Ekle
İndirim Ekle
Takip Et
Facebook
Twitter
YouTube
Yardım
İletişim
Sitemize Reklam Verin
Müşteri Kontrol Paneli
Diğer Başlıklar
Yaylagul Multi Medya
Email Marketing
Gizlilik Sözleşmesi
Privacy Policy
Turkey Guide
Turkei
Secret Age
Yaylagül Multimedya Ltd. Büyükdere cd. Bentek İş Merkezi Kat: 5 No: 47 D: 501/502 Mecidiyeköy / İstanbul Telefon : Fax