Üye Ol · Giriş Yap · i-PUAN Takip Et

İlk yorum: ewon

Megakid

5 yıldız (2) Yorum
Dr.Kemal Akgüder Cad.No:34/A Dük.2 Bostancı - Bostancı
Tel:(216 - 362 97 05)
Fax:(216 - 658 60 02)
http://www.megakid.com.tr

Kategori: Giyim,Diğer
yorum ekle beğen iletişim kur
haberdar et twitter paylaş facebook paylaş
"Güven ve memnuniyet" prensibiyle kaliteden ödün vermeden yıllardır hizmet veren megakid, özgün tasarımlarını kendi atölyesinde özverili çalışmayla kostüme dönüştürüyor. Müşterilerine bol çeşit ve modelden oluşan koleksiyon sunan megakid, her türlü özel kostüm taleplerine de cevap veriyor. Yıllardan beri kostüm sektöründe başarılı çalışmalarını sürdüren firmamız bu senede yepyeni bir anlayış ile hizmetiniz de olacaktır. Kaliteli kumaş ve malzeme ile standartlara uygun renk ve model de imal ettiğimiz kostümlerimizin, renk ve model bütünlüğü sağlaması bakımından tüm taleplerinizi istediğiniz kalitede ve zamanında karşılıyacak kapasiteye sahip olduğumuzu belirtiriz. Bale kıyafetleri, hayvan Kostümleri, tiyatro kostümleri, bayram ve çeşitli kutlamalarda ihtiyaç duyulan her türlü kostümlerin ve hayalinizdeki kostümlerin yanısıra tüm yörelerin folklor kıyafetlerini de imal etmekteyiz. Değişik renk seçenekleri ile sunduğumuz kolej tipi mezuniyet cübbe ve kep imalatında seçkin eğitim kurumlarının takdir ve beğenisini kazanmaktayız. Bunların yanısıra komple komando ve er kıyafetleri, karacı, havacı ve bahriye subay kıyafetleri ile de emrinizdeyiz. Üstün kalite ve eksiksiz hizmet iddiamızın yanı sıra imalatçı olmanın avantajı ile sizlere uygun fiyatlarla hizmet etmekten gurur duyarız.
Üye
Arkadaş 15
Yorum 318
5 yıldız 16-07-2011
Koleksiyon ürünlerinin yanı sıra komple komando ve er kıyafetleri, karacı, havacı ve bahriye subay kıyafetleri ile de emrinizdeyiz.Üstün kalite ve eksiksiz hizmet iddiamızın yanı sıra imalatçı olmanın avantajı ile sizlere uygun fiyatlarla hizmet etmekten gurur duyarız.Kesinlikle tavsiye ediyorum... :)


Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil · Rapor Et
Üye
Arkadaş 6
Yorum 155
4 yıldız 20-12-2010
Kendımı COk sanslı hissediyorum :) Megadık Bostancinin Cok guzel Giyim Yeri Yigenıme oradan bir tane Pantolon almıstım :)Cok ucuz ve kalıtelı Malzemeleri var tavsiye ederim.


Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil · Rapor Et
İlk yorumu siz yapın !!


Mekan Resimleri
Resim Yok
Sizden Gelenler
Resim Yok
Resim Ekle

Bu mekana yorum yapan kullanıcılar
aşağıdaki diğer mekanlarada yorum yaptılar.Sarı Sayfalar
İstanbul
Ankara
İzmir
Istanbul Sarı Sayfalar
Etkinlikler
İstanbul
Ankara
İzmir
İçerik Ekle
Mekan Ekle
Etkinlik Ekle
İlan Ekle
İndirim Ekle
Takip Et
Facebook
Twitter
YouTube
Yardım
İletişim
Sitemize Reklam Verin
Müşteri Kontrol Paneli
Diğer Başlıklar
Yaylagul Multi Medya
Email Marketing
Gizlilik Sözleşmesi
Privacy Policy
Turkey Guide
Turkei
Secret Age
Yaylagül Multimedya Ltd. Büyükdere cd. Bentek İş Merkezi Kat: 5 No: 47 D: 501/502 Mecidiyeköy / İstanbul Telefon : Fax