Üye Ol · Giriş Yap · i-PUAN Takip Et

Isle of Dreams – Avicii – Afrojack
Yer:İstanbul Park
Adres:Göçbeyli Köyü Yolu İstanbul Park Pisti
Tarih:5 Ağustos 2014
Yorum Eklehaberdar et
twitter paylaş Facebook


Türkiye'nin en büyük elektronik müzik festivali Isle of Dreams, 5-6-7 Ağustos'ta İstanbul Sarıyer Life Park'ta gerçekleşiyor!

Isle of Dreams elektronik müzik festivali, dünyaca ünlü DJ’leri Türkiye ile buluşturuyor. Avicii, Ingrosso, Afrojack, Axwell, Steve Aoki, Alesso, Paul Oakenfold ve daha fazlası, İstanbul Sarıyer Life Park'ta olacak.

1. Gün
Above & Beyond, Ingrosso, Afrojack, Jp Candella, Paul Van Dyk, R3hab, Richard Grey, Jamie Jones, The Martinez Brothers, Richy Ahmed, Infinity Ink, Russ Yallop.

2. Gün
Avıcii, Alesso, Chuckie, Fedde Legrand, Kaz James, Pete Tong, Yaxx, Sasha, Steve Lawler, Amine Edge & Dance, Manu Gonzales

3. Gün
Axwell, Steve Aoki, Paul Oakenfold, Nervo,Autoerotique, Francesco Diaz, Apollonia, Andy Baxter, Onur Özer

Isle of Dreams festivalinde yer alacak kesinleşmiş sanatçılar:

Ana sahne: Avicii - Ingrosso - Afrojack - Axwell - Steve Aoki - JP Candela - Paul van Dyk - R3HAB - Richard Grey - Alesso - Chuckie - Fedde LeGrand - Paul Oakenfold - Nervo - Kaz James - Pete Tong - Yaxx - autoerotique - Francesco Diaz ve daha fazlası...

İkinci sahne: Cocoon, Paradise and Sankeys plak şirketlerinin temsilcisi olduğu sanatçılar 3 gün boyunca festival alanında bulunacak. Jamie Jones - The Martinez Brothers - Richy Ahmed - Infinity Ink - Russ Yallop - Sasha - Steve Lawler - Amine Edge & Dance - Manu Gonzales - Apollonia - Onur Ozer - Andy Baxter ve daha fazlası...

İstanbul Sarıyer Life Park'ta yapılacak olan Isle of Dreams festivali, dünyaca ünlü DJ'leri eşsiz bir açık hava festivalinde buluşturuyor. Seçkin yabancı ve yerli DJ'ler bu özel eventte beraber sahne alacaklar.

Ibiza adasının müziği ve kültüründen esinlenilerek organize edilen Isle of Dreams, festival takipçileri için elektronik  dans müziğinin tüm türlerini sunacak. Wake Me Up, Hey Brother parçalarının sahibi Avicii, Swedish House Mafia üyeleri Axwell ve Ingrosso, Pitbull'un bir numaralı hit'i Give Me Everything'in prodüktörü, Beyonce ve Snoop Dog gibi dünyaca ünlü isimlerle çalışan Afrojack, Isle of Dreams sahnesinde yer alacak. 

Üç gün sürecek olan ve Türkiye'nin en büyük elektronik müzik festivali Isle of Dreams, 5-6-7 Ağustos'ta İstanbul Sarıyer Life Park'ta yapılacak. Geniş kamp alanında ziyaretçilere iki seçenek sunuluyor: Organizatörler tarafından sağlanacak Isle of Dreams çadırları ile "festival kampı" ya da "kendi çadırını kendin getir" seçeneği...  


Elit Üye
Arkadaş 210
Yorum811
Istanbul
09-07-2014
Elektronik müzik çok tarzım değilsede, showları ve atmosferi ortaömı ambiyansı güzel oluyor bu partilerin, meraklıları kaçırmasın.


Rapor Et
Elit Üye
Arkadaş 2
Yorum811
Istanbul

Elektronik müzik çok tarzım değilsede, showları ve atmosferi ortaömı ambiyansı güzel oluyor bu partilerin, meraklıları kaçırmasın.


Bu Yorumu Rapor Et

Beğenenler
Bu Etkinliğe Katılırım

Katılacaklar
Belki Katılırım
NO LOCATIONDATA - !
Mekandaki diğer etkinlikler
Bu mekanda başka bir etkinlik yok

Sarı Sayfalar
İstanbul
Ankara
İzmir
Istanbul Sarı Sayfalar
Etkinlikler
İstanbul
Ankara
İzmir
İçerik Ekle
Mekan Ekle
Etkinlik Ekle
İlan Ekle
İndirim Ekle
Takip Et
Facebook
Twitter
YouTube
Yardım
İletişim
Sitemize Reklam Verin
Müşteri Kontrol Paneli
Diğer Başlıklar
Yaylagul Multi Medya
Email Marketing
Gizlilik Sözleşmesi
Privacy Policy
Turkey Guide
Turkei
Boston Fanz
Yaylagül Multimedya Ltd. Büyükdere cd. Bentek İş Merkezi Kat: 5 No: 47 D: 501/502 Mecidiyeköy / İstanbul Telefon : Fax