Üye Ol · Giriş Yap · i-PUAN Takip Et

İlk yorum: Nadmin

Aresis Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.

5 yıldız (1) Yorum
Atatürk Mah.Vedat Günyol Cad. Sedef Sitesi 7.Blok K:2 D:6 Ataşehir / İstanbul
Tel:+90 216 580 85 20 | 5808521
Fax:+90 216 580 85 22
http://www.aresis.com.tr

Kategori: Bilgisayar Şirketleri
yorum ekle beğen iletişim kur
haberdar et twitter paylaş facebook paylaş
Aresis Türkiye'nin Teknoloji Çözüm Merkezi

Türkiye'de BT sektöründe uzun süreden bu yana faaliyet gösteren Aresis, kuruluşundan bu yana hizmet verdiği bilişim teknolojileri dış kaynak sektörünün yanında, kurumsal ve kişisel kullanıcılar için yazılım sağlamaktadır. Logo ve Microsoft ürünlerinde, müşterilerimize verdiğimiz destek ve eğitimin yanında Aresis, Antivirus, kurumsal ve kişisel güvenlik, kurumsal pazarlama alanında hizmet ve yazılımlar sunmaktadır.

Bu bağlamda Aresis 2004 senesinden beri çeşitli ürünlerin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Ürünlerimizin büyük bölümünün kurumsal ve kişisel ürünleri kapsamasının doğal sonucu olarak, bu ürünler kurumsal ve kişisel olarak ayrı kanallarda pazarlanmaktadır. Distribütörlüğünü yaptığımız ürünlerin kurumsal ve kişisel kanallarda yönetilmesi konusunda sabit ve tutarlı politikamız sayesinde ürünlerimizin kurumsal ve kişisel kanallardaki mennuniyet oranı oldukça yüksektir.

Aresis distribütörlüğünü yaptığı ürünlerde, ürün seçiminde son derece duyarlı davranıp, sadece müsteri memnuniyetini ilk hedef seçerek distribütörlük anlaşmaları yapmaktadır. Seçilen ürünlerin müşteri memnuniyetinin ön plana çıktığı ürünler olmasının yanında, sektörlerinin ve konularının lider ürünleridir.

Müsterilerimiz arasında bilişim sektörünün ilk 50 firması yanında,farklı sektörlerden Türkiye'nin ilk beşyüzde bulunan firmaları ve Türkiye'nin motoru KOBİler yer almaktadır.
Üye
Arkadaş 53
Yorum 2615
5 yıldız 04-05-2011
Türkiye'de BT sektöründe uzun süreden bu yana faaliyet gösteren Aresis, kuruluşundan bu yana hizmet verdiği bilişim teknolojileri dış kaynak sektörünün yanında, kurumsal ve kişisel kullanıcılar için yazılım sağlamaktadır. Logo ve Microsoft ürünlerinde, müşterilerimize verdiğimiz destek ve eğitimin yanında Aresis, Antivirus, kurumsal ve kişisel güvenlik, kurumsal pazarlama alanında hizmet ve yazılımlar sunmaktadır. Bu bağlamda Aresis 2004 senesinden beri çeşitli ürünlerin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Ürünlerimizin büyük bölümünün kurumsal ve kişisel ürünleri kapsamasının doğal sonucu olarak, bu ürünler kurumsal ve kişisel olarak ayrı kanallarda pazarlanmaktadır. Distribütörlüğünü yaptığımız ürünlerin kurumsal ve kişisel kanallarda yönetilmesi konusunda sabit ve tutarlı politikamız sayesinde ürünlerimizin kurumsal ve kişisel kanallardaki mennuniyet oranı oldukça yüksektir.


Yorum Yararlı mı ?
· Çok · Normal · Eh · Hiç Değil · Rapor Et
İlk yorumu siz yapın !!


Mekan Resimleri
Resim Yok
Sizden Gelenler
Resim Yok
Resim Ekle

Bu mekana yorum yapan kullanıcılar
aşağıdaki diğer mekanlarada yorum yaptılar.


· DATAGRAFIK A.S.
· 3M SAN. VE TIC. A.S.
· ACOM Bilgisayar İnşaat San Tic Ltd Sti
· ADA ŞİRKETLER GRUBU
· ADK Bilgisayar San.Tic.Ltd.Şti

Sarı Sayfalar
İstanbul
Ankara
İzmir
Istanbul Sarı Sayfalar
Etkinlikler
İstanbul
Ankara
İzmir
İçerik Ekle
Mekan Ekle
Etkinlik Ekle
İlan Ekle
İndirim Ekle
Takip Et
Facebook
Twitter
YouTube
Yardım
İletişim
Sitemize Reklam Verin
Müşteri Kontrol Paneli
Diğer Başlıklar
Yaylagul Multi Medya
Email Marketing
Gizlilik Sözleşmesi
Privacy Policy
Turkey Guide
Turkei
Boston Fanz
Yaylagül Multimedya Ltd. Büyükdere cd. Bentek İş Merkezi Kat: 5 No: 47 D: 501/502 Mecidiyeköy / İstanbul Telefon : Fax