Üye Ol · Giriş Yap · i-PUAN Takip Et

Elit Kullanıcılar


Elit Kullanıcı Nedir ?


Elit kullanıcılarımız, sadece i-gunler ekibi tarafından belirlenen ve sitede bazı imtiyazlara sahip kullanıcılarımızdır.

İ-gunler.CoM ekibi elit kullanıcılarımızı bazı parti, organizasyon gibi etkinliklere davet edip, sitede ayrı bir bölümde yayınlanmak üzere yorumlarını alır.

Elit kullanıcılar i-gunler'de genel gurme, imtiyazlı üyeler ya da tecrübeliler olarak tanımlanabilirler. Kendilerine ait bloglarının bulunması, i-board da özel konu açma, özel davetlere katılma gibi farkları bulunmaktadır.

Nasıl Elit Kullanıcı Olabilirim ?


İ-gunler elit kullanıcısı olmanın 2 yolu vardır; elit@i-gunler.com adresine bir mail gönderip başvurabilirsiniz ve isteğiniz değerlendirildikten sonra size cevap verilir ya da sitedeki yararlı aktivite yada yorumlarınız sonucunda admin size elit üyelik davetiyesi gönderir. Üyelik statünüz elit haline çevrilince de profil resminizin üzerindeki 'E' harfi yer alır bu sayede diğer kullanıcılar siteye eklediğiniz içerikleri farklı bir şekilde incelerler.

Elit üye olmak isteyen kullanıcılara bir ipucu; i-gunler ekibi elit kullanıcıları aktif, paylaşımcı, gezmeyi seven kullanıcılar arasından seçecektir.

“Elit uye icin degerlendirilebilmek icin profile bilgilerinizin tam olmasi gerekmektedir.”

Başvur


Sarı Sayfalar
İstanbul
Ankara
İzmir
Istanbul Sarı Sayfalar
Etkinlikler
İstanbul
Ankara
İzmir
İçerik Ekle
Mekan Ekle
Etkinlik Ekle
İlan Ekle
İndirim Ekle
Takip Et
Facebook
Twitter
YouTube
Yardım
İletişim
Sitemize Reklam Verin
Müşteri Kontrol Paneli
Diğer Başlıklar
Yaylagul Multi Medya
Email Marketing
Gizlilik Sözleşmesi
Privacy Policy
Turkey Guide
Turkei
Secret Age
Yaylagül Multimedya Ltd. Büyükdere cd. Bentek İş Merkezi Kat: 5 No: 47 D: 501/502 Mecidiyeköy / İstanbul Telefon : Fax